RAJD KOBIET 2017

Drogie Panie!

Automobilklub Orski zaprasza na Rajd Kobiet 2017! Startuje już 28 października w dalekowschodniej odsłonie. Gorąco zachęcamy do udziału i zabawy wszystkie aktywne Panie.

Rajd Kobiet to rywalizacja i integracja w kobiecym gronie. To również nauka i promocja zasad bezpieczeństwa na drodze. Udział w imprezie, oprócz dobrej zabawy, sprzyja poprawieniu sprawności prowadzenia samochodu. Pozwala również zdobyć nowe umiejętności. Zależy nam, by na przekór stereotypom pokazać, że kobiety są świetnymi kierowcami.

Uczestniczki Rajdu Kobiet 2017 spotykają się na starcie na sopockim Molo o godzinie 9.00 po uprzednim zgłoszeniu się (szczegóły w REGULAMINIE). Istnieje również możliwość zapisania się w dniu imprezy. Oprócz dobrego humoru prosimy o zabranie własnego OGI.

W programie zawodów przewidzieliśmy aktywności pod Ergo Areną, Kart Center oraz w Moshi Moshi Sushi. Przewidujemy również opiekę nad dziećmi w stylu japońskim JAKO TAKO.

Na mecie na zwyciężczynie czekać będą puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na trasie serwować będziemy posiłki, a wszystkim uczestniczkom wręczymy drobne upominki. Uroczyste zakończenie wraz z rozdaniem nagród i poczęstunkiem odbędzie się w sopockim moshi moshi sushi

Regulamin Rajdu Kobiet 2017 do pobrania TUTAJ

Druk Zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Program imprezy do pobrania TUTAJ

Wydarzenie na fb (aktualności): Rajd Kobiet