GDAŃSK BALTIC CUP

Prolog 15. Rajd Gdańsk Baltic Cup – 30.09.2018r.

Szanowni Państwo,

Na prośbę Polskiego Związku Motorowego w związku z organizacją  w Gdańsku w dniach 08-09.09. 2018  Drużynowych Mistrzostw Europy w Motocrossie, przekładamy termin Prologu 15. Rajdu Gdańsk Baltic Cup 2018 na 30.09.2018 r. O przełożenie terminu prosiło też kilku nieobecnych, a zainteresowanych udziałem zawodników i jako organizatorzy dostrzegamy również  niezadawalające w tym momencie zainteresowanie wzięciem udziału w rajdzie.

Zamierzamy podnieść atrakcyjność naszej imprezy i organizujemy ją podczas Gdańskich Targów Motoryzacyjnych w sąsiadujących z Energa Stadion Gdańsk halami.

Wszystkie załogi otrzymają bezpłatny wstęp na Targi 3TM.
Ponadto, a może przede wszystkim nasi klubowi zawodnicy zaproponowali, abyśmy środki przeznaczone na nagrody pieniężne, puchary i część wpisowego przekazali na dalszą rehabilitację zdrowia Hołka,
który po wypadku podczas 14 Rajdu Gdańsk Baltic Cup 2017 wymaga wielkiej pomocy i dużych nakładów w dochodzeniu do zdrowia. Ponadto w dniu 29.09.2018r. zorganizujemy szkolenia bezpiecznej jazdy i co-drive’y związane ze zbiórką środków dla Hołka.

Oczywiście wszystkim załogom, które wpłaciły wpisowe na rajd, a nie będą mogły z różnych względów wystartować w rajdzie 30 września, wpłacone należności, zostaną zwrócone.
Wierzymy, że jeszcze bardziej uatrakcyjnimy rajd,  możliwie wielką siłą promując go przez najbliższe 3 tygodnie.
Zapraszamy do udziału w rajdzie, w którym obok profesjonalnych Zawodników będzie szansa dla amatorów na rozpoczęcie lub kontynuowanie swoich karier w sportach samochodowych, a na pewno szansa podwyższenia swoich umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu.
Za zaistniałą sytuację przepraszamy, pełni optymizmu czekamy na wielkie motoryzacyjne święto, jakim zdecydowanie będzie ostatni weekend września w Gdańsku.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Lesław Orski

Stadion Energa Gdańsk (P-5)
4 Próby Sprawnościowe na czas.
Dostępne dla każdego w formacie KJS/Rallysprint.
Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego.
Zapisy od 17.09.2018.
Siła i Honor – Zbiórka dla Hołka.

—————————————————————

Dokumenty:

Regulamin

Zgłoszenie

Plakat

http://www.fb.com/rajdgdansk

Decyzja ZSS

Wyniki końcowe

Szczegóły