MotoEventy

MotoVideo

27 i 28 stycznia w Centrum Handlowym Osowa odbędzie się event „Moda Na Motopasję”. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach z bezpiecznej jazdy, spotkać się z zawodowymi kierowcami sportów motorowych z Trójmiasta, a także zobaczyć z bliska sportowe samochody.

W świat sportów motorowych oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego wprowadzi wszystkich Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski.

Wydarzenie jest nie lada gratką dla wszystkich fanów motoryzacji.

Zaprezentowane zostaną wyjątkowe, kultowe samochody sportowe, które brały udział prestiżowych zawodach takich jak wyścigi, rajdy oraz rajdy historyczne: Porsche 911, Mitsubishi Lancer Evo czy Renault Clio Sport. Pojawią się także zawodowi kierowcy, uczestnicy wielu zawodów, którzy opowiedzą o swojej pasji –  Sebastian Matuszewski, zawodnik driftowy i Mistrz Europy 2016 r., Michał Śmigiel, wicemistrz Polski w Kia Lotos Race w 2015 r., Michał Sołobodowski, wicemistrz Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w 2017 r.

Chętne osoby będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach JBK z bezpiecznej jazdy. Odbędą się one w wydzielonej strefie parkingu przed Centrum Handlowym Osowa.

Na zajęcia będzie można zapisać się już niebawem, poprzez portal społecznościowy – dlatego zachęcamy do obserwowania naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie udzielimy więcej informacji na ten temat – informuje Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Na terenie Centrum zorganizowane zostaną także szkolenia z pierwszej pomocy oraz z bezpieczeństwa ruchu drogowego – wszystkie prelekcje są darmowe.

W ramach wydarzenia pojawi się również stanowisko autodetailingu, przy którym specjaliści w tej dziedzinie przeprowadzą warsztaty z pielęgnacji samochodów – oczyszczania, renowacji i ochrony lakieru samochodowego.