15 Rajd Gdańsk Baltic Cup

Miło nam zawiadomić pomorski świat motoryzacji, że stawiamy sobie nowe wyzwanie upowszechniania i popularyzacji sportów samochodowych na Pomorzu. Zamierzamy organizować wiele imprez sportu samochodowego, które będą dawały szansę w bezpieczny sposób w bezpiecznych warunkach wyżywać się w szybkiej jeździe i nabierać umiejętności profesjonalnego, sportowego prowadzenia samochodu szerokiej rzeszy kierowców, a przy tym być blisko, jak najbliżej mieszkańców, kibiców, fanów motoryzacji.
Zaczynamy od już tradycyjnego 15 Rajdu Gdańsk Baltic Cup, który w całości rozegranie zostanie w Gdańsku w okolicach Stadionu Energa Gdańsk. Będziemy wspólnie promować rajd podczas Międzynarodowych targów Gdańskich.

Od południa do 18.00 będzie można praktycznie przez cały czas w jednym miejscu śledzić walkę Mistrzów Kierownicy z czasem na przygotowanym Odcinku Specjalnym. Co dla nas niezwykle ważne prowadząc akcję naszego Automobilklubu „Bezpieczny Gdańsk – Bezpieczne Pomorze” organizujemy przed Stadionem Energa Gdańsk MOTO-PICNIC”, gdzie fani motoryzacji będą mieli możliwość podziwiać i brać udział w przygotowanych moto-stoiskach: „Auto chodzik” czyli profesjonalne Miasteczko Ruchu Drogowego dla najmłodszych, profesjonalny symulator jazdy rajdowej, pokazy pierwszej pomocy drogowej, testy w alko-goglach, psychotesty, miasteczko rowerowe, pokaz bolidu wyścigowego od podstaw zaprojektowanego i zbudowanego przez studentów Politechniki Gdańskiej, wystawa samochodów zabytkowych.

Więcej..

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *